Телефон: 0432 51-31-95

Сайт

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради

Середня школа № 15 побудована і введена в дію у вересні 1965 року. Це була перша школа у новому на той час мікрорайоні Вишенька. Всього 42 педагоги розпочинало освоювати шкільну цілину в мікрорайоні.

В 1971 році школа перейшла в нове 4-х поверхове приміщення коридорного типу (на 1104 учня).
З дня відкриття (1965 рік) школу очолювали:

  • Цинделін Павло Прокопович,
  • Шевчук Володимир Прокопович,
  • Гунько Микола Митрофанович,
  • Черешнюк Олександр Іванович.
  •  

П’ятнадцята утвердилась як школа, де працює згуртований, дисциплінований колектив педагогів, які користуються повагою батьків та учнів, бо поєднують у собі любов до справи і до дітей, впроваджують і закріплюють гуманні стосунки в процесі розбудови національної школи.

Педагогічний колектив школи разом з учнями та їх батьками ставить перед собою таку мету: домогтися суттєвого поліпшення ситуації для збереження і зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я школярів, впроваджуючи інноваційні технології щодо формування культури здоров’я, використовуючи наявні традиції школи і передовий педагогічний досвід українських і зарубіжних закладів освіти, взявши за основу принципи взаємозв’язку розвивального навчання з роботою по охороні та зміцненню здоров’я учнів.

З 2000 року школа є учасником “Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю”. Високу результативність роботи школи з питання формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу.

Пишається школа своїми кращими учнями. Серед них і випускниця школи Наталія Євтушенко, чиї вірші неодноразово друкувалися у збірці поетів-початківців “Зелене гроно”.


Переглядів: 14208
Поширень: 6