Телефон: 0432 464 626

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради

Головне завдання педколектив вбачає у створенні оптимальних умов для гармонійного розвитку кожної дитини, формування у вихованців свідомої громадянської позиції, реалізації її природних задатків.

Новітні інформаційні технології вивчають не лише на уроках інформатики, а й у вихідні дні всі бажаючі учні у двох обладнаних потрібною технікою кабінетах.
В школі вчителем фізики Анатолієм Мельником створено унікальний кабінет-музей діючого фізичного приладу, де зібрані власні моделі кандидата педагогічних наук М.Н.Нечипорука. Під склепінням актової сконструйовано купол, на який проектують карту зоряного неба через планетарій, до речі, чи не єдиний в школах України.

Відточують гостроту думку юні інтелектуали у клубі “Що? Де? Коли?”. Огранюють вміння молоді дарування в художній та музичних студіях.

В школі працюють спортивні секції, де проводять заняття вчителі нашої школи та тренери спортивних шкіл міста. В басейні всіх учнів початкової школи на уроках вчать плавати. До послуг вихованців – тренажерна зала. В студії “Артданс” опановують мистецтво танцю більше сотні дітей. Театральна студія “Терра” допомагає учням перевтілюватись в образи літературних героїв, відчути подих історичних епох.

До двадцятилітнього ювілею відкрито Музей рідної школи.

В початкових класах є цікаві й розвиваючі уроки – “Логіка” та “Творчість”.

В старшій школі реалізується принцип профільності навчання: економічний, природничий, лінгвістичні напрямки.

На базі школи проводиться педагогічна практика студентів Вінницького державного педагогічного університету. Особливо плідно ми співпрацюємо з природничо-географічним факультетом, там сьогодні успішно навчаються понад двадцять наших випускників.

Наші вихованці щороку стають призерами та переможцями різних етапів предметних олімпіад.
Очолює педагогічний колектив школи Мельник Анатолій Васильович.


Переглядів: 13454
Поширень: 4