Поки ховається в сумці від холоду: у Вінницькому зоодворику вперше народилося кенгуру 

У Вінниці вперше народилася кенгуру. Маля з’явилося у контактному звіринці, який розташовується у Центральному парку міста. 

«Це кенгуру валлабі, народилося від наших Тіма і Бімки. Тім у «Зоодворику» живе зо три роки, а от Бімку ми йому привезли у минулому. І це їх перше потомство. Хто саме народився, поки важко зрозуміти. Погода не радує. А через це з маминої сумки маля дуже рідко вилазить. Але, ми помітили, що це відбувалося. Бімка його вже почала потроху вчити. Думаю, як погода налагодиться, то відвідувачі зможуть побачити наше поповнення», - розповів виданню Вінниця.info Віталій Веденко, власник звіринцю. 

Зауважимо, кенгуру у Вінниці можна побачити тільки у цьому контактному зоопарку. 

Нагадаємо, учора, 2 червня, біля «Зоодворика» сталася пожежа. У вінницькому парку згоріли два атракціони. 

«Звірі та птахи, зрозуміло, сильно налякалися. Поки не потушили полум’я, найбільше кричав павич. Нам дуже пощастило, що вогонь не перекинувся на нашу територію. Сьогодні, всі звірі почуваються спокійно. І з нетерпінням чекають на гостей. Бо люди для них, це найкращі психологи, які допомагають пережити всі негаразди», - зауважив Веденко. 

Він також розповів, через тиждень у звіринці можна буде побачити поні, яке народилося напередодні у домашніх умовах. Переглядів: 2588
Поширень: 3