Вінницьких медиків привітали з професійним святом 

Сьогодні у кінотеатрі «Родина» медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом. Представники міської влади подякували за роботу лікарям, фельдшерам, медичним сестрам та вручили їм грошові премії та грамоти. Пологовому будинку №2 подарували сертифікат на придбання обладнання. Про це повідомили на сайті міської ради. 

Присутніх привітав секретар міської ради Павло Яблонський: «Для мене велика честь вітати вас з професійним святом. Також передаю слова вітання від міського голови Сергія Моргунова. Сьогодні це свято об'єднує у Вінниці близько п'яти тисяч працівників галузі охорони здоров'я. Лікарі, медичні сестри, фельдшери, санітари, лаборанти - всі працівники медичної сфери працюють як єдина, монолітна професійна команда». 

Він підкреслив, що вінницькі лікарі - найкращі в Україні. «Команда галузі охорони здоров'я у Вінниці – це приклад професіоналізму. Ми завжди будемо робити все для того, щоб покращити ваші умови праці, а саме головне – підвищити якість медичних послуг. Міський голова Сергій Моргунов завжди робить на цьому акцент. Ми впевнені, що здоров'я вінничан - в надійних руках. Тож бажаю усім медичним працівникам здоров'я, добробуту, благополуччя», – каже Павло Яблонський. 

Також привітав медичних працівників директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш. «Останні півтора роки були щедро сповнені шалених викликів, переважно пов'язаних з епідемією коронавірусу. Але було й хороше – безпрецедентна підтримка медицини міською владою, і завдяки цьому ми вистояли», – зазначив Олександр Шиш. Переглядів: 2027
Поширень: 0