Вінницька “Нива” розійшлась миром з Чернівецькою “Буковиною” (фото)

Сьогодні, шостого жовтня, на Центральному міському стадіоні у рамках 12-го туру Другої Ліги чемпіонату України з футболу Вінницька “Нива” приймала “Буковину” з Чернівців.

Матч розпочався досить спокійно. Можливість відкрити рахунок була у обох команд. Наприклад на четвертій хвилині гості пробивали небезпечний штрафний, неподалік штрафної. А на п'ятій в метрі від воріт вдарив Георгієв. Протягом всього матчу свою майстерність демонстрували воротарі Шкарбан та Пономаренко.

Запам'яталась гра й червоною карткою для тренера вінничан. Володимир Циткін отримав її за друге попередження за висловлювання в бік арбітра.

В перерві матчу презентували оновлений гімн “Ниви”. Його автором став Олександр Онофрійчук, він його й виконував на стадіоні.

Футбольний поєдинок закінчився з рахунком 0:0, тож “Нива” продовжує втрачати очки.