Вступ-2022. Розпочалось підтвердження участі у мультипредметному тесті

20 травня в Україні розпочалось підтвердження участі у національному мультипредметному тесті (НМТ). Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За словами міністра, до 7 червня включно триватиме перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку.

Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці "Підтвердження участі в НМТ":

  • вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
  • зазначити своє прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку "Взяти участь у НМТ".

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення. У якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно буде вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування.

Таким чином, підтвердження участі в основній сесії НМТ здійснюватиметься у два етапи:

  • з 20 травня до 7 червня;
  • з 21 червня до 7 липня 2022 року.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участь в основній сесії тестування, пояснив Шкарлет.

Він додав, що тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

“Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить Українському центру оцінювання якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів”, — зазначив міністр.Переглядів: 1155
Поширень: 0