У Вінниці поліцейські провели навчання з визволення заручників

Підрозділи вінницької поліції відпрацьовували дії в рамках спеціальної поліцейської операції з визволення заручників. У навчаннях взяли участь понад 500 поліцейських та бійців військових частин Національної гвардії України.

За легендою на спецлінію поліції 102 від свідка надійшла інформація про те, що троє невідомих по Хмельницькому шосе вчинили розбійний напад на автомобіль «Фольксваген». Озброєних злочинців, які взяли в заручники водія, почали переслідувати поліцейські. Злочинці втекли в район Старого міста та забарикадувалися на території непрацюючого дитячого табору відпочинку. Крім того, зловмисники взяли в заручники ще двох охоронників табору.

Для знешкодження злочинців та порятунку людей  начальник ГУНП Юрій Педос ввів спеціальну поліцейську операцію. Небезпечну територію оточили, обмеживши доступ людей. До  визволення заручників залучили спецпризначенців КОРДу.

У Вінниці поліцейські провели навчання з визволення заручників

Штурмова група спецназу успішно провела  операцію з визволення заручників.

- Завдання поліцейські виконали,- прокоментував начальник ГУНП Юрій Педос.- Наразі всі злочинці затримані, заручники звільнені. Головна мета таких планових навчань - це виявлення своїх помилок, вдосконалення навичок, аби в реальній ситуації працівники поліції могли чітко реагувати та діяти на місці події.Переглядів: 2669
Поширень: 0