Ремонт, техобслуговування, огляд, – вінницький громадський транспорт постійно підтримують у робочому стані

Вінничани звикли до чистого, комфортного та зручного міського транспорту, але вони навіть не уявляють скільки і яку роботу щоденно виконують працівники обслуговування трамвайного депо.

«Мало хто розуміє, що наше депо працює 24 години та сім днів на тиждень. Понад 200 працівників виходять на роботу та докладають максимум зусиль, аби вагони виходили на маршрути вчасно та в належному стані. Ремонт трамваїв здійснюється за загальноприйнятою системою. Щодня перед виходом на лінії усі вагони проходять огляд. Зокрема, перевіряють основні системи, систему освітлення, гальмівну систему, систему керування, світлові прибори, повороти фари, а також зовнішнє та внутрішнє освітлення», - розповідає головний інженер трамвайного депо Євгеній Дудник.

Він також розповів про деталі технічного обслуговування (ТО). Є два види такого обслуговування. Перший проводять раз на тиждень, це перевірка та регулювання дверей, заміна світлових приборів за необхідності та огляд системи управління.

Другий вид ТО проводять у залежності від того, скільки кілометрів проїхав транспорт. Кожні 20 тисяч кілометрів пробігу – роботи, які виконуються в щоденному огляді з регулюванням та заміною певних деталей за необхідності. Проміжний, середній ремонт – 100 тис. км. А капітальний – через 300 тис. км.

«На території трамвайного депо розташовано 6 основних цехів. Є цех технічного огляду, цех планових ремонтів – тут спеціалісти проводять середній та капітальний ремонти. А також ремонтно-заготівельний, електромеханічний цех – там у нас виготовляють нестандартне обладнання та проводять його обслуговування. У слюсарному цеху виготовляють запчастини, а ще є цех ремонту візків (частина трамваю, за допомогою якої він рухається коліями)», - додає Євгеній Дудник.

«Вінницьку транспортну компанію» визнано одним із кращих підприємств електротранспорту України. Його історія починається з 1913 року, коли перші сім вагонів німецького виробництва почали свій шлях вулицями міста.

Нині тут працюють понад 1500 фахівців, які забезпечують ремонт та обслуговування рухомого складу та всієї транспортної інфраструктури.

«Наразі ми живемо у непростий час. Вінницька транспортна компанія відчуває значні труднощі з фінансуванням, грошей вистачає лише на виплату зарплати робітникам та на електроенергію. Ремонт рухомого складу здійснюється за рахунок обігових коштів, які ВТК отримує від сплати проїзду. Тому я хочу звернутися до вінничан з проханням сплачувати вартість проїзду у міському транспорті. Адже від цього залежить ваш комфорт», - каже директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.



Переглядів: 1939
Поширень: 0

Останні новини