У міській раді привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним днем

7 грудня у залі засідань міської ради з Днем місцевого самоврядування привітали людей, які працюють у цій сфері. Також стали відомі результати конкурсу «Посадова особа» за підсумками цього року. Переможців шляхом голосування визначили у трьох номінаціях: «Професіоналізм», «Креативність» та «Відповідальність». 

«Можна багато говорити про ваші здобутки і про розвиток міста в цілому. Я завжди говорив, що в першу чергу всі ці здобутки можливі тільки завдяки плідній кропіткій роботі людей, кожен з яких працює на своєму місті – в органах виконавчої чи представницької влади, на комунальних підприємствах, закладах охорони здоров’я та освіти, в соціальній сфері тощо. Саме від вашого професіоналізму, від вашої небайдужості до своєї роботи і до людей залежить те, наскільки Вінниця буде динамічно розвиватися. Дякую вам за вашу роботу, відданість справі, бажаю, щоб ви пишалися тим, що ви працюєте на благо рідного міста, щоб пишалися нашим містом, щоб ви були патріотами Вінниці», – каже міський голова Сергій Моргунов.

У міській раді привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним днем

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства, сумлінну працю, високий професіоналізм Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та пам’ятним знаком до неї нагородили заступника директор департаменту з економічних питань департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Михайла Варламова, заступника директора департаменту житлового господарства Сергія Гречанюка, заступника директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрія Семенюка, заступника директора департаменту міського господарства Вінницької міської ради Оксану Урбанську.

У міській раді привітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним днем

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання якісних медичних послуг населенню, активну громадянську позицію Почесною відзнакою міського голови – медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» та грошовою премією нагородили головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Вінниці», депутата Вінницької міської ради 5-6 скликань, Заслуженого лікаря України Тамару Кривов’яз.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування привітали працівників органів місцевого самоврядування та депутатів Вінницької міської ради, вручили їм премії та Грамоти Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.Переглядів: 3158
Поширень: 0