Сьогодні ліквідаторів аварії на ЧАЕС відзначили грамотами та грошовими преміями

13 грудня у залі засідань міської ради відзначили вінничан, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС іі ціною власного здоров’я захистили людство від жахливої катастрофи. Їм вручили грамоти, подяки та грошові премії. 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відзначається щороку 14 грудня. Сьогодні на початку засідання виконкому секретар міської ради Павло Яблонський подякував ліквідаторам за їхню мужність та героїзм.

Сьогодні ліквідаторів аварії на ЧАЕС відзначили грамотами та грошовими преміями

«Тридцять років тому відбулася страшна трагедія, і вона була не лише національного, а й світового масштабу. Завдяки вам та вашій позиції вдалося зупинити аварію, якщо б цього не сталося, то масштаби катастрофи важко було б уявити. Кожен з ліквідаторів має свій життєвий шлях, але всіх вас об’єднала одна біда і ви ставили лише одну ціль – зупинити страшну біду для того, щоб наша держава мала світле майбутнє. Тож, бажаю вам міцного здоров’я та миру, – каже Павло Яблонський. – Чорнобильська спільнота у Вінниці досить активна, у нас налагоджена гарна співпраця між органами муніципалітету і громадськими організаціями ліквідаторів наслідків Чорнобильської АЕС».

Сьогодні ліквідаторів аварії на ЧАЕС відзначили грамотами та грошовими преміями

За проявлену мужність, героїзм під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Почесною відзнакою міського голови «За честь та мужність» та грошовою премією нагородили голову Вінницької обласної організації «Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії Миколу Бойчука.Переглядів: 3010
Поширень: 0