Вінниччина в десятці регіонів України за кількістю будівельних робіт

Заступник голови облдержадміністрації  Василь Броварник  розповів про основні досягнення за минулий рік в будівельній  галузі області.

«Протягом останніх років, як свідчать статистичні дані, у будівельному комплексі області спостерігається тенденція поступового пожвавлення інвестиційної та будівельної діяльності,- зазначив Василь Броварник.- Відбувається збільшення обсягу освоєння капітальних інвестицій. У 2016 році у фактичних цінах освоєно 7781,6 млн. грн., у 2017 році - 11080,3 млн. грн. За 9 місяців 2018 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10486,3 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 42,4% більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017р. За джерелами фінансування переважають приватні інвестиції (кошти підприємств та організацій, а також населення), за 9 місяців 2018 року їх освоєно 77,1% та 8,3% до загального обсягу».

Вінниччина в десятці регіонів України за кількістю будівельних робіт

У січні-листопаді 2018 року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 4251,3 млн. грн. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт становила 3,7%, і це – 9 місце серед регіонів України. По області найбільше (51,6%) житла збудовано у м. Вінниці. Ще в чотирьох районах: Вінницькому, Калинівському, Барському та Гайсинському прийнято в експлуатацію 27,4% загального обсягу житла.

Протягом 2018 року здійснювались проектні та будівельні роботи на 70 об'єктах соціальної сфери області (у 2017 році – на 58 об’єктах).

Департаментом будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації  минулоріч проведено 39 відкритих торгів та 48 допорогових закупівель. Отримано економію коштів в сумі близько 55 млн. грн.

Як зазначив Василь Броварник, значна увага була приділена будівництву, реконструкції та капремонту об’єктів освітньої галузі. Серед головних досягнень минулого року – завершення шкіл-довгобудів. В цілому на ремонтно-будівельні роботи 10 об’єктів галузі «Освіта» витрачено 30,0 млн.грн., в тому числі 13,0 млн. – кошти ДФРР.

Вінниччина в десятці регіонів України за кількістю будівельних робіт

В минулому році у Вінницькій області розпочато реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування планується побудувати 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини в 12 районах області. На сьогоднішній день ведеться будівництво 11 амбулаторій: (будівництво 7-ми розпочато у 2018 році,  4-х – у 2019 році).

В минулому році на здійснення ремонтно-будівельних робіт на 10 обласних об’єктах галузі «Культура» було освоєно 16,0 млн. грн., з яких 4,5 млн. грн. – кошти ДФРР, 11,5 млн. грн. – обласний бюджет.

Проводились аварійно-відновлювальні та реставраційні роботи на пам’ятці архітектури національного значення «Башта» та «Мури», освоєно 3,7 млн. грн. Виконано ремонтні роботи в обласному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського та в приміщенні обласної філармонії ім. М.Леонтовича.

У 2018 році до бази даних містобудівного кадастру внесено відомості по 450 об'єктах містобудування для подальшого отримання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки.  Всього внесено до бази даних інформацію по майже 2 400 об'єктах. Переглядів: 1454
Поширень: 0