Вихованці 5-ї спортивної школи здобули 15 медалей на обласному чемпіонаті з сумо

11 та 12 травня у м. Вінниці відбувся чемпіонат області з сумо серед молодших юнаків до 14 років. В даних змаганнях взяли участь 4 команд: Бершадська ДЮСШ "Ровесник", Барська РДЮСШ "Колос", Жмеринський район та м. Вінниця (МДЮСШ №5). Загальна кількість учасників 92 спортсмени, з них 29 вихованців МДЮСШ №5, які здобули:  7 – І місць, 3 – ІІ місця та 5 – ІІІ місць. Команда м. Вінниці виборола І командне місце.

Чемпіонами даних змагань стали: Рудніцька Олександра, Правосудова Юлія, Ружанська Вікторія, Дратований Дмитро, Зілецький Дмитро, Богатчук Вадим та Фененко Максим.

Срібними призерами даних змагань стали: Іжаківська Валерія, Чибрикін Олександр та Поліш Андрій.

Бронзовими призерами даних змагань стали: Лісневич Оксана, Гуменюк Ілля, Каков Анатолій, Швець Олександр та Кріт Денис.