В центрі Вінниці майже півсотні закладів позашкільної освіти влаштували творчі майстерні

Захід відбувся вчора, 14 травня, на Європейській площі м. Вінниці. Участь у виставці взяли 47 закладів позашкільної освіти з районів, міст та ОТГ області.

З вітальним словом до юних талантів звернувся в.о директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Володимир Буняк«Дорогі діти, радий бачити, що ця виставка об’єднала сьогодні всю область. І особливо приємно зазначити, що вас сьогодні тут більше двох тисяч. Прекрасними, складними роботами наповнена площа Європейська, а це, в першу чергу, свідчить про кропітку роботу наставників і, безперечно, про ваші зусилля. Дякую всім за гарну роботу, за участь та за активну життєву позицію».

В центрі Вінниці майже півсотні закладів позашкільної освіти влаштували творчі майстерні

Закладами позашкільної освіти були облаштовані творчі майстерні з презентаціями виробів та організовані майстер-класи з еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, технічного напрямків, декоративно-прикладного, ужиткового та образотворчого мистецтв.

Учасники та гості заходу мали можливість оцінити роботи у різноманітних техніках: витинанка, петриківський та декоративний розписи, газетоплетіння, ліплення з пластиліну, випалювання шкіри, вишивка рушників, робота з соломою, розпис на склі, виготовлення сувенірів, вітражний розпис, роботи зі шкіри, декупаж, екодизайн, екоіграшка, робототехніка, вироби з фоамірану та ізолангу, різьба по дереву, квілінг, малювання шерстю, петриківський розпис, живопис, джгутикові вироби, малюнок кавою, валяння, європейська лялька та інші.

В центрі Вінниці майже півсотні закладів позашкільної освіти влаштували творчі майстерні

Вихованці Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді демонстрували свої вміння з радіопеленгації.

Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій організовано інклюзивний майданчик туризму для дітей з особливими освітніми потребами з Центрів «Промінь» та «Обрій».

Гуртківці Ладижинського міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» демонстрували свою майстерність з розвитку художніх промислів та народних ремесел, яка була представлена декоративними виробами, живописом, розписом, керамікою, рукоділлям.

В центрі Вінниці майже півсотні закладів позашкільної освіти влаштували творчі майстерні

Кожен заклад позашкільної освіти підготував презентацію, яку проводили діти в національних костюмах.

Упродовж усього часу виставка супроводжувалася виступом самодіяльних аматорських колективів та вокалістів закладів позашкільної освіти «Зорепад талантів позашкілля».Переглядів: 3346
Поширень: 0