Богдан Вента: «Україна - незалежна країна і має прагнути до європейської родини, бо чим більша європейська родина тим щасливіші люди»

Уже традиційно на День Європи до приїжджають численні делегації із різних країн. Цього року разом із вінничанами відзначали День Європи гості із Польщі, Латвії, Румунії, Молдови та представники різних міжнародних організацій, які співпрацюють із Вінницею.   

Вперше до Вінниці  на День Європи приїхав новообраний мер міста Кельце Богдан Вента. Він залишився приємно враженим від міста та наголосив на подальшій співпраці. 

«Я вперше у Вінниці, і залишився приємно вражений. У вас дуже гарне і чисте місто. Видно, що тут є гарні господарі. У нас була зустріч з мером Вінниці Сергієм Моргуновим, ми підписали договір про створення першого в Україні інноваційно-технологічного парку.  Ми це будемо робити у співпраці. Багаторічна співпраця міст Кельце і Вінниці має продовжуватися. У Вінниці відчувається європейський дух. Україна - незалежна країна і має прагнути до європейської родини, бо чим більша європейська родина, тим щасливіші люди», - зазначив Богдан Вента.

Уже традиційно до Вінниці приїздить депутат міської ради міста Паневежис (Литва) Біруте Валькюнене. «Я уже вчетверте приїжджаю до Вінниці на святкування Дня Європи. Я дуже люблю це місто і Україну. Вінниця – це справді європейське місто. І ми бажаємо всій Україні якнайшвидше приєднатися до європейської родини. У нас День Європи теж святкують, але по своєму», - каже Біруте Валькюнене.

Із Молдови до Вінниці приїхала делегація із Молдови. Голова Сорокського району республіки Молдова Геннадій Мунтян розповів: «Ми відзначаємо День Європи також. Це велике і гарне свято. У нашому районі проходить гарний, великий фестиваль на фоні нашої фортеці. Україна велика і перспективна країна, і ми бажаємо вам розвиватися й далі, не зважаючи на різні політичні рухи», - додав Геннадій МунтянПереглядів: 1990
Поширень: 0