Вінницькі спортсмени здобули 24 нагороди на молодіжному чемпіонаті України з бразильських шашок

Молодіжний Чемпіонат України з бразильської версії шашок-64 пройшов у Херсоні з 8 до 15 травня 2019 року. Протягом восьми днів були розіграні комплекти медалей серед молоді (до 26 років), юніорів (до 19 років), кадетів (до 16 років), молодших кадетів (до 13 років), юних надій (до 10 років) та молодших юних надій (до 8 років). Медалі розігрувалися у класичній (8–13.05), швидкій (14.05) та блискавичній (15.05) програмах.

Змагання завершилися 15 травня. На відмінно виступили представники вінницької школи шашок, які принесли в командну скарбничку 24 нагороди різного гатунку (9 золотих, 8 срібних, 7 бронзових)!

Збірна Вінницької області в класичній програмі здобула 3 золотих (Кирило Леонов, Денис Батруков, Софія Петровська), 1 срібну (Владислав Сінько) та 2 бронзових медалі (Михайло Батунін, Анна Безе). За крок до нагород на 4-му місці залишились Петро Ціхановський та Павло Жолоб.

В швидкій грі, яка пройшла 14 травня, золото здобули вінничани Павло Жолоб, калинівчани Єгор Стенжицький та Наталія Гордійчук. Срібло на рахунку Віталія Луценка, Кирила Леонова та Софії Петровської. Бронзові медалі отримають Анна Безе, Петро Ціхановський. 4-ті місця посіли Михайло Батунін, Денис Батруков, 6-те місце зайняв Владислав Сінько.

У блискавичній грі чемпіонами України у своїх вікових категоріях стали Павло Жолоб, Петро Ціхановський, Єгор Стенжицький. Друге місце посіли Кирило Леонов, Денис Батруков, Софія Петровська, Наталія Гордійчук. Третю позицію зайняли Михайло Батунін, Анна Безе, Владислав Сінько. Трохи до медалі не вистачило Віталію Луценко (4 місце).

До змагань команду Вінницької області готували тренери Микола Леонов, Андрій Щербатюк, Микола Степанюк, Дмитро Мариненко, Анатолій Мельник.

В змаганнях з класичної гри брали участь 45 спортсменів з 7 регіонів України (Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Полтавська, Харківська, Херсонська області та м.Київ). Враховуючи швидку та блискавичну гру, турнір зібрав 66 спортсменів з 11 регіонів (додалися Миколаївська, Одеська, Чернігівська та Запорізька області).