КП "Вінницяоблводоканал": Жодного підвищення тарифів на воду не відбудеться без згоди на те громадськості

Про це йдеться в публікації на сторінці підприємства у мережі Фейсбук. 

"Вінницяоблводоканал" – є комунальним підприємством, тобто спільною власністю обласної територіальної громади. Тому всі процеси, які відбуваються на підприємстві, обов’язково обговорюються з громадськістю у відкритому діалозі. 

Підприємство діє в рамках діючого українського законодавства та щорічно узгоджує свою тарифну політику з Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). 

"Вінницяоблводоканал" має одні із найнижчих в Україні тарифи на холодну воду та водовідведення. При цьому, підприємство системно займається модернізацією інфраструктури підприємства, питаннями очистки води та каналізаційних стоків. 

"Вінницяоблводоканал" працює за рахунок річкового водозабору. Забрудненість річки Південний Буг ускладнює процес очистки води та вимагає значних витрат на закупівлю реагентів. Вперше за багато років, завдяки зусиллям міської та обласної ради, розпочато очистку русла Південного Бугу. Це перші кроки, які сприятимуть покращенню якості води у крані вінничан. 

Жодного підвищення тарифів на воду не відбувалося і не відбувається без згоди на те громадськості. Цього вимагає Постанова НКРЕКП №866. Тому "Вінницяоблводоканал" звертається до кандидатів в народні депутати з вимогою не маніпулювати інформацією для підняття свого політичного рейтингу, а оперувати виключно фактами", - йдеться в повідомленні.

Як ми повідомляли раніше, У КП «Вінницяоблводоканал» заявляють про інформаційні атаки на підприємствоПереглядів: 2895
Поширень: 0