На Вінниччині СБУ проведе антитерористичні навчання

5-6 вересня 2019 року під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Вінницькій області відбудеться спеціальне антитерористичне тренування в установі кримінально-виконавчої системи у селищі Піщанка.

У навчаннях, умови яких будуть максимально наближені до реальних, візьмуть участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної кримінально-виконавчої служби, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На період проведення тренування на окремих територіях Піщанського району Вінницької області можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема, обмеження або заборона руху автотранспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності звертатися до Управління СБ України у Вінницькій області за номером «гарячої лінії» (0432)53-13-09, e-mail [email protected] або за номером «102».Переглядів: 1757
Поширень: 0