З початку року мільйонні статки задекларувало вже троє вінничан

Вінниччина має перших мільйонерів. Про це під час брифінгу повідомив Ігор Зоря – начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області. Один із мільйонерів задекларував статок від отримання доходу за продаж рухомого та нерухомого майна. Інший – від здійснення незалежної професійної діяльності. Третій отримав дохід у вигляді спадщини.

Загалом у підсумку першого місяця декларування громадянами доходів, отриманих упродовж 2019 року, до органів ДПС Вінниччини подана 821 декларація. Сума задекларованого доходу перевищила 72,3 млн грн. Із загальної кількості декларантів, 475 громадян заявили своє право на податкову знижку.

Відтак, за підсумками першого місяця кампанії «Декларування-2020» до сплати у бюджет дораховано більш ніж 2,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та  380,6 тис. грн військового збору. Разом із тим до повернення у вигляді податкової знижки вінничанам вже нарахували понад 1,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Ігор Зоря нагадав, що деклараційна кампанія для тих, хто має подати декларацію у обов’язковому порядку триватиме до 30 квітня 2020 року включно. Натомість громадяни, які мають право на податкову знижку, зможуть подавати декларацію до кінця поточного року.

З початку року мільйонні статки задекларувало вже троє вінничан

А от платники податків – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, повинні подати декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Якщо ж у платника податку відсутні підтвердні документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені за ст. 13 Кодексу, то згідно з п. п. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 Кодексу, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання декларації. Відтермінування можливе до 31 грудня року, наступного за звітним. Заява подається до 01.05.2020 (граничний термін подання декларації).Переглядів: 1820
Поширень: 0