У Вінниці розроблятимуть схему розміщення вивісок на частині вулиці Пирогова

Продовжується системна робота по приведенню вивісок до вимог розміщення їх на фасадах будинків  вулиць міста. Сьогодні, 28 лютого, під час засідання сесії міської ради депутати проголосували за виділення коштів для розроблення комплексної схеми розміщення вивісок на фасадах будинків ІІ черги  вул. Пирогова, від ринку «Урожай» до перехрестя з Сабарівським шосе. Потім, відповідно до цього документу, власники приміщень на цій вулиці мають привести у відповідність рекламні площини та вивіски на своїх об’єктах.

Вулиці міста повинні бути естетичними та привабливими. А вивіски на будівлях – сприяти покращенню візуальних якостей міста, збереженню масштабу середовища та туристичної привабливості вулиць Такої думки дотримується багато вінничан. Крім того, зовнішній вигляд закладів центральних вулиць першим справляє враження на гостей нашого міста.

Уже 2 роки минуло з часу розробки пілотного проекту комплексної схеми розміщення вивісок по вулиці Соборній. У минулому році працівники департаменту архітектури і містобудування міської ради реалізували комплексну схему вул. Замостянської, розробили комплексну схему розміщення вивісок, у якій вказані детальні вимоги до розміщення рекламних матеріалів на фасадах будівель по І черзі вул. Пирогова, від площі Ю. Гагаріна до вул. Р. Скалецького (40 будинків). У цьому документі є технічні та просторові характеристики: розмір, типи конструкцій, висота літер, кольорова гамма тощо. Цього року заплановано роботу ще над 45 будинками у центральній частині міста.

Щоб продовжити роботу з упорядкування вивісок на вул. Пирогова далі, сьогодні депутати міської ради проголосували за виділення коштів на розроблення комплексної схеми розміщення вивісок на фасадах будинків від перехрестя вулиці Пирогова з вулицею Р.Скалецького до перехрестя з Сабарівським шосе. Переглядів: 1887
Поширень: 0