У Вінниці розпочали доставку гарячих обідів людям похилого віку

Відсьогодні, працівники Територіального центру спільно із ІТ- компанією Playtika організували видачу гарячих обідів літнім людям. Раз на тиждень вінничани похилого віку отримуватимуть таку доставку. Сьогодні уже роздали 350 гарячих обідів.

Безкоштовні обіди отримуватимуть 1600 вінничан похилого віку. 

У Вінниці розпочали доставку гарячих обідів людям похилого віку

«До нас звернулися працівники IТ- компанії Playtika, які вирішили у такий непростий час допомогти людям похилого віку. Для запобігання поширення та виникнення коронавірусу працівники Територіального центру соціального обслуговування і колектив ІТ-компанії організували видачу гарячих благодійних обідів літнім людям. Обіди надаються вінничанам, які отримують соціальні послуги у нашому Територіальному центрі», - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.  

У компанії Playtika кажуть, що у непростий час для країни та міста вони не можуть стояти осторонь. Тому і прийняли рішення допомогти тим, хто найбільш цього потребує. Адже саме літні люди перебувають у зоні найбільшого ризику.  Обіди готують у ресторані "Нова Провінція".Переглядів: 2638
Поширень: 0