ДИЗЕЛЬ ШОУ Ювілейний Тур 5 років

Від душі посміятися й зустрітися з улюбленими акторами вінничани зможуть вже скоро!

Тож обирайте зручний час, збирайтеся усією родиною, з друзями і колегами та насолоджуйтесь новою неймовірною концертною програмою улюблених «Дизелів»!

Нас чекають дві години найдобрішого гумору, свіжі жарти, найвеселіші пісні, танцювальні номери, неймовірні пародії, затишна атмосфера сімейного свята і чимало сюрпризів! 

Ви побачите у нових яскравих образах улюблених акторів: Єгора Крутоголова, Вікторію Булітко, Олександра Бережка, Яну Глущенко, Євгенія Гашенка, Євгенія Сморигіна, Марусю Грицук, Сергія Писаренка і Євгенія Нікішина! 

І зарядитеся відмінним настроєм на всю зиму!

Оскільки у Вінниці кожен концерт «Дизелів» проходить при абсолютних аншлагах, квиточки краще брати заздалегідь! 

Гумористичні номери «ДИЗЕЛЬ ШОУ» як і раніше аполітичні, відбивають усі актуальні події сучасності і те, що бентежить кожного глядача. 

Наживо у Вінниці «Дизелі» будуть жартувати про стосунки всередині родини - між чоловіком і жінкою, між батьками й дітьми, про соціальні мережі й реформи, про силові структури й чиновників. 

Не залишаться без уваги й популярні телешоу, зокрема «Танці із зірками», найяскравішою зіркою якого стала неймовірна Вікторія Булітко, яка вкотре довела, що щирість і народна любов – найцінніші!


Переглядів: 11617
Поширень: 0