Парк дружбы народов

У Вінниці стартував новий соціальний проект, направлений на збереження та відновлення парку «Дружби народів», що знаходиться по вулиці 30-річчя Перемоги. Сьогодення вимагає від громади більш дбалого ставлення до організації місць свого відпочинку, створення сприятливих умов для розвитку активних видів діяльності, пов’язаних з відновленням фізичного та духовного стану людини. Саме таким місцем відпочинку та відновлення є міський парк культури та відпочинку «Дружби народів», який сьогодні є найбільшим у місті Вінниця, має гарне географічне розташування, озеро та заліснені території.

Однак, усе це потребує сталої роботи по відновленню інфраструктури, створенню нових об’єктів, які будуть доповнювати одне одного та сприяти якісному відпочинку різних соціальних та вікових груп.

З цією метою ми просимо вас, шановні вінничани, вносити свої пропозиції щодо об’єктів та напрямків розвитку парку, облаштування місць відпочинку для дітей, молоді та старшого покоління, а саме головне, ми сподіваємось на безпосередню активну участь самих вінничан у процесі створення гарного простору для відпочинку. Саме ваша активність дасть змогу максимально врахувати усі цікаві пропозиції для провадження їх у парку відпочинку.

 

Благодійний фонд "Подільська громада"

 

Останні пропозиції