хокеїсти

Її вони здобули над львівським "Експресом", якого вінничани приймали на власному майданчику 7-го та 8-го лютого.

Обидві гри пройшли у напруженій жорсткій боротьбі, у якій шанси на перемогу мали як господарі, так і гості.

У складі "Патріота" активними діями вирізнявся новачок команди Олександр Бадамшин, який нещодавно переїхав до Вінниці із Києва. Відзначимо, що в матчі з "Експресом" вперше форму "Патріота" одягнув екс-гравець збірної України Віталій Семенченко. На його рахунку три забитих шайби у своєму прем`єрному матчі.

У першому матчі "Патріот", однак, поступивася із невеликим розривом - 5:8.

Наступного дня перевагою повністю володіли вінницькі хокеїсти. Втім, у перших двох періодах явного переможця важко було визначити. За 10 хвилин до завершення матчу рахунок був рівним - 7:7. Проте наполегливість та вправність хокеїстів "Патріота" дозволила їм таки вирвати третю у чемпіонаті перемогу - 10:8.

Наразі вінницька команда перебуває на третьому місці у тірнірній таблиці Західного дивізіону. Попереду івано-франківська "Ватра" і "Експрес".