Участь у чемпіонаті взяли команди з представників Київської, Чернігівської, Львівської, Харківської, Дніпропетровської і Вінницької областей. Команда нашої області нараховувала 23 осіб, з них 20 спортсменів стали призерами.

В складі нашої команди взяли участь і тренери В’ячеслав Отерянський (виборов І місце у розділі «лоу-кік»), Дмитро Пономарьов (зайняв І місце в розділі «фул-контакт»), а також президент обласної федерації кікбоксінгу WKA Іван Омелянчик (виборов І місце в розділі «лайт»). Деякі наші кікбоксери виступали в декількох розділах. Взагалом представники Вінницької області привезли 12 золотих, 12 срібних і 7 бронзових медалей. Таким чином, у неофіційному заліку вінницька команда посіла І загальнокомандне місце.