У Києві фінішував чемпіонат України з боксу. У заключний змагальний день визначилися чемпіони у всіх десяти вагових категоріях, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

91 кг, Гевор Манукян (Київ) - Денис Пояцика (Полтавська) - неявка Д.Пояцики

+91 кг, Віктор Вихрист (Полтавська) - Тарас Неудачин (Кіровоградська) - 3:0.

Вінничани Микола Буценко та Тарас Головащенко перемогли на чемпіонаті України з боксу Вінничани Микола Буценко та Тарас Головащенко перемогли на чемпіонаті України з боксу

Микола Буценко та Тарас Головащенко

Нагадаємо, у жовтні на чотирьох представників України очікує старт у новому міжнародному турнірі - AIBA Pro Boxing (Професійний бокс AIBA). У ваговій категорія до 64 кг виступатиме В’ячеслав Кисліцин, який у чвертьфіналі боксуватиме з росіянином Арменом Закаряном, у вазі до 69 кг Денис Лазарєв суперничатиме Дьюлою Кате (Угорщина), у 75 кг Дмитро Митрофанов зустрінеться з Богдан Юратонні (Румунія), у +91 кг суперником Сергія Вервейка стане Мохаммед Аржауі (Марокко).