Вінничани першими пропустили - на 34 хвилині з пенальті відзначився іллічівець Нечипорук. Утім, пропущений гол ще більше запалив азарт у футболістів "Ниви". Уже за чотири хвилини рівновагу поновив Пивовар, а ще за шість хвилин вінничани вийшли уперед - допоміг "бастіоновець" Забудайло, який зрізав м`яч у власні ворота.

Рахунок 2:1 на користь команди Олега Федорчука протримався майже до кінця матчу. А на 86 хвилині Лук`янець закріпив перевагу гостей, встановивши остаточний рахунок.

Перемога над "Бастіоном", однак, не дозволила "Ниві" наблизитись до "Буковини", яка наразі йде на першому місці. Від чернівчан "Нива" й надалі відстає на чотири очки. Причина у тому, що перемогу над ЦСКА, здобуту вінничанами у четвертому турі було анульовано, через те, що армійський клуб знявся з чемпінату.

Наступний матч "Нива" проведе вдома проти хмельницького "Динамо" 12 вересня, якраз на святкування Дня Вінниці.