У Вінниці розпочався фінальний етап чемпіонату України із шахів серед дівчат та юнаків до 14 років. Позмагатися за звання найсильніших шахістів в цій віковій категорії з'їхалися юні спортсмени з п'ятнадцяти регіонів України. Вінниця, як місце проведення цього турніру, була обрана під час спільної онлайн-конференції, в якій взяли участь представники усіх областей.

Шанси вінницьких спортсменів великі. В 2015 році вінничанин Віктор Матвіїшен посів на цих змаганнях друге місце.

Вінниця об'єднала Україну шахами

Ще одна наша шахістка, Надія Шпанко, хоча і не перемогла у своїй віковій категорії, проте стала чемпіонкою серед дівчат до 16 років. Тобто, серед старших за себе шахісток.

На цьогорічному турнірі організатори – комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, обласна федерація шахів та ДЮСШ № 6 - покладають великі надії саме на цих двох шахістів.

Змагання триватимуть до 17 квітня у приміщенні міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 (Театральна, 24).