В рамках проекту «За здоровий спосіб життя» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в м. Вінниці 20 та 21 червня 2015 року проходив «Студентський туристичний фестиваль 2015» серед команд ВНЗ I-IV рівня акредитації.

Організатори обласного Фестивалю - комунальний заклад «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

В фестивалі взяли участь 7 команд ВНЗ міста Вінниці.

Минулих вихідних у Вінниці відбувся студентський туристичний фестиваль 2015

На першому етапі команди змагались - «Перегони на катамаранах» на озері парку «Дружби народів». Дистанцію в 2 км долали команди з 4-х осіб (2 юнака та 2 дівчини).

Перемогла команда Вінницького транспортного коледжу, 2 місце – команда Вінницького національного технічного університету і 3 місце – команда Вінницького державного педагогічного університету.

На другий день команди змагались у видах програми: «Перегони на велосипедах» та «Туристична естафета».

В «Перегонах на велосипедах» перемогла команда Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, 2 місце - команда Вінницького національного технічного університету і 3 місце - команда Донецького національного університету.

В «Туристичній естафеті» перемогла команда Вінницького технічного коледжу, 2 місце посіла команда Вінницького транспортного коледжу і 3 місце посіла Донецького національного університету.

В загальнокомандному заліку перемогла команда Вінницького транспортного коледжу, 2 місце посіла команда Вінницького національного технічного університету і 3 місце посіла команда Вінницького технічного коледжу.

Призери в загальнокомандному заліку нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів Фестивалю.

Призери у кожному виді Фестивалю нагороджені грамотами, а всі учасники сувенірною продукціє від обласного центру «Спорт для всіх».