Харківський "Металіст" достроково вийшов у 1/16 фіналу Ліги Європи, вигравши групу G.

У матчі 5-го туру підопічні Мирона Маркевича розгромили австрійську "Аустрію" - 4:1.

Рахунок відкрив Марко Девіч на 17-й хвилині. Форвард збірної України отримав класний пас від Соси і бездоганно пробив з 18-ти метрів. Але за дві хвилини гості забили гол у відповідь. М\'яч опинився у воротах Дишленковича після випадкового удару Мадера.

Та ще до перерви харків\'яни вийшли уперед. Девіч вивів Едмара на ударну позицію і той перехитрив воротаря і забив гол.

На 60-й хвилині Соса навісив з кутового на голову Папі Гуйє і воротар австрійців був змушений втретє виймати м\'яч з сітки власних воріт.

Нарешті, на останній хвилині забив герой матчу Соса, замкнувши прострільну передачу Хав\'єра.

Таким чином, матч шостого туру проти голландського АЗ не має турнірного значення для харків\'ян.

Цікаво, що "Металіст" може перевершити досягнення "Шахтаря" у групових турнірах єврокубків. "Гірники" у попередньому розіграші Ліги чемпіонів набрали 15 очок у групі, а харків\'яни можуть набрати на одне очко більше.

Ліга Європи. Груповий турнір

Група G. 5-й тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Павел Крістіан Балай (Румунія)

МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) - АУСТРІЯ (Відень, Австрія) - 4:1

Металіст: 81. Дішленкович - 15. Фініньо, 6. Торсільєрі, 30. Папа Гуйє, 3. Вільягра - 8. Едмар (5. Шелаєв, 88), 19. Торрес - 77. Тайсон, 10. Клейтон (к), 11. Соса (99. Радченко, 90+2) - 33. Девіч (23. Бланко, 79)

Запасні: 29. Горяїнов - 2. Романчук, 17. Пшеничних, 22. Обрадович

Аустрія: 13. Лінднер - 29. Зуттнер (к), 3. Марграйттер, 6. Глінка, 7. Кляйн - 10. Грюнвальд (18. Ліндль, 66), 17. Мадер - 16. Юнузович, 11. Юн (28. Тадич, 80), 20. Горгон (19. Станкович, 56) - 39. Баразіте

Запасні: 1. Грюнвальд - 5. Валльнер, 22. Леовац, 27. Ділавер

1:0 Марко Девіч, 17 (Соса зіграв у "стіночку" з Тайсоном і блискучим пасом на Девіча розрізав оборону гостей. Марко пробив з 18-ти метрів у праву дев\'ятку)

1:1 Флоріан Мадер, 19 (австрієць намагаючись зупинити атаку господарів, вибивав м\'яч у напрямку воріт і несподівано для харків\'ян м\'яч опинився у сітці)

2:1 Едмар, 40 (Девіч дав класний пас на хід Едмару. Півзахисник увірвався в штрафний майданчик, обманув голкіпера, відправив м\'яч у ближній кут)

3:1 Папа Гуйє, 60 (Соса подав кутовий у центр штрафного майданчика, Папа виграв повітря і пробив головою у лівий кут)

4:1 Хосе Ернесто Соса, 90 (Бланко віддав пас на Шав\'єра, той прострілив у штрафний майданчик і Соса ударом в дотик відправив м\'яч під поперечину)

Попередження: "Чако" Торрес, 62; Александер Грюнвальд, 66; Крістіан Вільягра, 68