Народна зіркаНародна зірка

08.10.09 3917
Привіт Друзі! Не обіцяю, що буду писати часто і розлого, але інколи буду ділитися з вами своїми враженнями від прожитого та пережитого.

Десь приблизно з місяць тому назад, нам зателефонували з ТРК Україна і запропонували взяти участь у новому шоу. Спочатку промайнула думка, а пішло воно - всі ті шоу, це канєшно прекрасно, але концерти, репетиції, альбом - аж поки нам не пояснили суть. А Суть у тому що з нами будуть співати прості люди і для них це шанс. Я погодився, хоча й незрозуміло, що з цього вийде. Якби моя донька була б хоч трішки старша, ми б виступали двома дуетами, я з Марією, а Єва з Матвійчиком. Матвійчик це син талановитої та голосистої мами одиначки Марії Діденко з Одеси, з якою мене і поставили в дует. На жаль в нас було мало часу для особистого спілкування, але навіть за короткий час нашого знайомства, я зрозумів, наш дует обіцяє бути яскравим і цікавим. Марія - соціальний працівник, і займається профілактичною роботою, та опікується хворими на ВІЛ/СНІД. На мою думку, союз гуманітаріїв, медика і педагога, навіть на пісенному терені, несе важливу соціальну місію. Адже і освіта, і медицина, на жаль зараз в Україні, в край занедбаному стані.

Як саме новий медично-освітянський дует буде справлятися з покладеними на нас надіями, ви можете подивитися вже 10 жовтня о 17.00 на ТРК Україна, а поки що фотки з репетицій.

Віктор Бронюк на шоу Народна зірка
Віктор Бронюк на шоу Народна зірка
Віктор Бронюк на шоу Народна зірка
Віктор Бронюк на шоу Народна зірка
Віктор Бронюк на шоу Народна зірка