Щодо створення «Міської служби психологічної підтримки»Щодо  створення «Міської служби психологічної підтримки»

05.04.11 566

 

Шановний Володимире Борисовичу,

просимо Вас  підтримати ініціативу  членів громадських  організацій по створенню та відкриттю Міської служби психологічної підтримки для мешканців  нашого міста, які перебувають у гострих психологічних станах.

Ця Служба передбачає окремо виділені лінії телефонного та Інтернет зв’язку , цілодобове чергування фахівців –психологів та соціальних працівників, які надаватимуть  екстрену  психологічну допомогу потребуючим.

Позитивні приклади роботи подібних служб давно знані в європейських країнах адже у  сучасному суспільстві людина відчуває величезну кількість стресів. В умовах політичної, економічної і духовної кризи цінності людини, як індивідуума, знаходяться під загрозою. Навіть в оточенні безлічі людей ми інколи відчуваємо себе самотніми і переживаємо емоційні страждання. Міжособове спілкування часто настільки поверхневе і короткочасне, що деяким людям стає важко знайти друзів і в скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися своїми проблемами і отримати підтримку. У цій ситуації робота «Міської служби психологічної підтримки» набуває особливої актуальності, оскільки пропонує тимчасову, але миттєву підтримку будь-якому, хто її потребує.

Віничок