Уряд заборонив проводити додаткові техогляди авто та зняв швидкісні обмеження на дорогах

06.03.09 21:39 2051

Уряд України заборонив проводити контроль технічного стану транспортних засобів між періодичними технічними оглядами та зняв швидкісні обмеження на автодорогах.

Уряд заборонив проводити додаткові техогляди авто та зняв швидкісні обмеження на дорогах

Як повідомляє прес-служба Кабміну, уряд на засіданні 5 березня вніс своєю постановою зміни до Правил дорожнього руху.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зауважила, що на сьогодні на швидкісних дорогах існують необ’єктивні обмеження швидкості. “Дивна ситуація: швидкісна дорога, обмеження 80-90, а насправді в нормальних країнах там можна рухатися зі швидкістю 120-130 кілометрів на годину”, - сказала вона.

Змінами до Правил дорожнього руху передбачено, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км на годину, у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках, - 80 км на годину, у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках руху та встановлений бетонний або інший відбійник - 90 км на годину.

Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 км на годину, на інших дорогах поза межами населених пунктів - 110 км/год., на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 - 90 км/год.

Ю.Тимошенко також зауважила, що додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно при проведенні дорожніх робіт. “Якщо на дорозі немає ремонтних робіт, прописати пряму заборону встановлювати знак “40”, - наголосила глава уряду та додала, що якщо ремонтні роботи проводяться, то вводити обмеження лише на певній ділянці цієї дороги.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ICTV
Система Orphus

Останні новини

Реклама