Водіїв мопедів зобов'язали мати права

01.06.09 01:59 2079

Уряд України зобов'язав водіїв мопедів із двигуном робочим обсягом до 50 куб. см або електродвигуном потужністю до 4 кВт одержати свідоцтво водія категорії А1.

Водіїв мопедів зобов'язали мати права

Як передає «Інтерфакс-Україна», про це йдеться у постанові Кабінету міністрів №511 від 20 травня, якою затверджено нову редакцію Положення про порядок видачі свідоцтв водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Документ розширює перелік категорій за додатковими А1, В1 і З1, а також інакше формулює категорію Е - склади транспортних засобів, запроваджуючи замість неї категорії ВЕ, С1Е, СЕ, D1E, DE.

Відповідно до нової редакції положення, для відкриття нижчих категорій тепер необхідно не тільки здати іспит на водіння, але й надати довідку про проходження 20-годинних курсів навчання на відповідному транспортному засобі.

Іншою постановою (№490 від 20 травня) уряд затвердив порядок державної акредитації установ, які проводять підготовку й підвищення кваліфікації водіїв, і атестації їхніх фахівців, доручивши Міністерству внутрішніх справ у двомісячний строк привести свою нормативно-правову базу відповідно до цього документу.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ICTV
Система Orphus

Останні новини

Реклама