В Україні заборонено нічні автобусні перевезення

16.11.10 01:36 2811

Набув чинності спільний наказ МВС та Мінтрансу, який забороняє перевезення пасажирів з 22.00 години вечора до 6.00 години ранку.

В Україні заборонено нічні автобусні перевезення

15 листопада набув чинності спільний наказ МВС та Міністерства транспорту та зв'язку України від 19 жовтня 2010 N765/504, що забороняє перевезення пасажирів автобусами у нічний час (з 22.00 по 6.00).

Дія наказу не поширюється на автобуси, що працюють на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень, а також автобуси, що обладнані тахографами.

Нагадаємо, раніше перевезення пасажирів автобусами у нічний час в Україні зазначеними видами транспорту заборонялися виключно у зимовий період.

Метою такої заборони є зменшення кількості дорожньо-транспортних подій, а також загиблих і травмованих людей при перевезеннях пасажирів автобусами, особливо в нічний час.

Як показує аналіз аварійності, важкі ДТП за участю автобусів в Україні відбуваються саме в нічний час. Водії автобусів у більшості випадків перевищують встановлені режими управління транспортним засобом, що, у свою чергу, приводить до засипання, з'їзду з дороги або виїзду на смугу зустрічного руху.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама