Засідки на дорогах: повноваження ДАІ знову розширені

02.12.10 15:12 2563

Працівникам ДАІ знову дозволили ховатися в кущах, зупиняти водіїв без причини і ловити на перевищенні швидкості відразу за знаком початок населеного пункту

Засідки на дорогах: повноваження ДАІ знову розширені

Розпорядження МВС № 466 від 21.05.2009 року втратило силу.
Відміна цього розпорядження означає, що, зокрема, втратила силу заборона на "засідки у кущах», а порушників швидкісного режиму тепер можуть гальмувати відразу після знаку населеного пункту.

У цілому, втратили чинність такі норми, які раніше стримували свавілля ДАІ на дорогах.

  1. Заборона на патрулювання дорожнього руху із місць, закритих для учасників дорожнього руху (дорожня інфраструктура, дерева, кущі).
  2. Заборона на протоколювання перевищення швидкості в зонах дії знаків, що обмежують максимальну швидкість в зоні в'їзду в місто на відстані 1000 метрів (тобто, тепер інспектори можуть вимірювати швидкість відразу після того, як автомобіль перетнув знак початку населеного пункту).
  3. Заборона на протоколювання порушення, зробленого через неналежний стан проїзної частини (наприклад, перетин суцільної для об'їзду перешкоди, ями).
  4. Облік пом'якшуючих обставин при визначенні розміру штрафу. (Наприклад, за проїзд на червоне світло через термінову доставку хворого в медустанову тепер співробітник ДАІ має право накласти максимальний штраф).
  5. Виняток випадків безпідставної зупинки авто співробітниками ДАІ.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Фокус
Система Orphus

Останні новини

Реклама