150 компаній корпоративного бізнесу стали новими клієнтами НАДРА БАНКУ

29.09.11 10:37 Новини компаній 3525 12

У НАДРА БАНКУ третій місяць продовжує діяти акція «Спеціальні умови для нових корпоративних клієнтів».

150 компаній корпоративного бізнесу стали новими клієнтами НАДРА БАНКУ

У вересні, скориставшись даною пропозицією, клієнтами банку стали 78 компаній. Загалом, за час дії акції, до Спеціальних умов підключилося вже 150 компаній, у тому числі 51 компанія відновила співпрацю з банком.

«Ми на практиці переконалися в перевагах «Спеціальних умов для нових корпоративних клієнтів» від НАДРА БАНКУ, – розповідає засновник Приватного виробничо-комерційного підприємства «Суми-Трейд» Сергій Жилін. – Насамперед мені імпонує персональний підхід банку до мого бізнесу, менеджер формує для нас спеціальну пропозицію з урахуванням специфіки та особливостей нашої компанії. Наприклад, в рамках Тарифного пакету «Ми цінуємо Вас» моя компанія отримує комплекс послуг, за який в цілому я сплачую значно менше, ніж я купував їх окремо в іншому банку».

Нагадаємо, що в рамках Спеціальних умов НАДРА БАНК пропонує пільгові умови з кредитування для клієнтів, що відчувають потребу у фінансуванні, а для корпоративних клієнтів, які володіють тимчасово вільними коштами, - гнучкі цінові пропозиції по продуктах - «Депозитна лінія» та «Бізнес-Дохід». Скористатися Спеціальними умовами можуть корпоративні клієнти, що прийшли на обслуговування в НАДРА БАНК у період з 01.07.2011 р. по 01.10.2011 р.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Boris
  Boris
  19-10-11, 17:03 | IP:193.110.189...
  Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» підбиває перші підсумки проекту підтримки дитячих лікарень. Даний проект стартував 19 серпня у рамках благодійної програми «Здорові діти у щасливій країні», і за цей період фонд надав допомогу на суму понад 250 тис. гривень ряду медичних закладів Києва і Київської області, зокрема: київським дитячим лікарням № 1 і №2, міському Будинку дитини «Берізка», Науково-практичному медичному Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та ін.

  Як зазначив головний лікар НПМЦДКК Володимир Жовнір, на сьогоднішній день дитяча медицина не могла б повноцінно існувати без меценатів, які завжди готові прийти на допомогу. Ми вдячні ВБФ «Дитячий світ» та Надра Банку – засновнику фонду, за надану допомогу.

  Президент ВБФ «Дитячий світ» Сергій Летенко повідомив, що всього у рамках благодійної програми «Здорові діти у щасливій країні» ВБФ «Дитячий світ» вже надав допомогу 13-ти обласним дитячим лікарням, дитячій лікарні №5 Солом’янського району м. Києва та Центру дитячої кардіології і кардіохірургії на загальну суму понад 3,5 млн грн.
 • 11. Boris
  Boris
  19-10-11, 16:52 | IP:193.110.189...
  НАДРА БАНК повідомляє про початок реалізації програми підвищення якості обслуговування клієнтів. В рамках даної програми розроблені стандарти обслуговування, яких повинні дотримуватися всі співробітники НАДРА БАНКУ:
  • компетентність і оперативність - забезпечення професійного, своєчасного та якісного обслуговування;
  • ввічливість і повага до клієнтів;
  • робимо найкраще для Вас - прагнення кожного співробітника банку робити все можливе для реалізації фінансових планів клієнта;
  • відповідальність перед клієнтом у процесі його обслуговування;
  • зручність і комфорт.

  За словами Директора з маркетингу та персоналу НАДРА БАНКУ Анатолія Шеремети, банк веде комплексну роботу над підвищенням якості обслуговування своїх клієнтів та на постійній основі здійснює контроль якості в регіональній мережі банку, проводить навчання, підвищуючи кваліфікацію співробітників. Мета програми- забезпечити максимально комфортні умови обслуговування для клієнтів у всіх відділеннях НАДРА БАНКУ.
 • 10. Boris
  Boris
  17-10-11, 09:20 | IP:193.110.189...
  Міжбанк: девальваційний тиск на гривню посилився

  Цього тижня, з понеділка по четвер, на міжбанківському валютному ринку України спостерігалася тенденція збільшення девальваційного тиску на гривню. Торги по парі долар США/гривня проходили в діапазоні 8,010/8,0400, у порівнянні з 8,0070/8,0150 минулого тижня. Про це розповів Ілля Веселий, директор казначейства і фінансових інститутів Надра Банку.

  За словами банкіра, у понеділок, десятого жовтня, торгова сесія пари долар США/гривня проходила в діапазоні 8,0000/8,0060, і активності на ринку не спостерігалося у зв'язку з вихідним днем
 • 9. Boris
  Boris
  14-10-11, 16:01 | IP:193.110.189...
  14.10.2011
  НАДРА БАНК пропонує скористатися послугою «Інтернет-банкінгу»
  Із сьогоднішнього дня клієнти НАДРА БАНКУ зможуть здійснювати всі банківські операції через Інтернет. Запроваджена в банку послуга «Інтернет-банкінг» дозволяє дистанційно:

  • отримувати інформацію про залишки на рахунках;

  • отримувати виписку по рахунках;

  • підключатися до послуги «SMS-повідомлень»;

  • погашати кредити в банку;

  • отримувати інформацію про мінімальний платіж для кредитних карток в банку;

  • переводити кошти з картки на картку, емітовані банком;

  • здійснювати платежі на користь третіх осіб.

  Отримати доступ до послуги «Інтернет-банкінг» клієнт може за допомогою реєстрації на сайті банку. Для цього, використовуючи платіжну картку НАДРА БАНКУ в будь-якому банкоматі або інформаційно-платіжному терміналі банку, клієнт може придбати чек з тимчасовим кодом. Далі йому необхідно зареєструватися під цим паролем на сайті НАДРА БАНКУ і поміняти його на постійний, який і буде кодом доступу клієнта до всіх операцій. Абонплата з клієнта не стягується. Всі деталі щодо підключення або використання послуги «Інтернет-банкінг» можна уточнити в Контактному центрі банку за телефоном 0-800-3000-70.
 • 8. Boris
  Boris
  14-10-11, 15:45 | IP:193.110.189...
  14.10.2011

  Зарплатні проекти від НАДРА БАНКУ - простий, зручний і безпечний спосіб виплати заробітної плати

  НАДРА БАНК продовжує залучати нових клієнтів на обслуговування зарплатних проектів. Так, упродовж третього кварталу 2011 року НАДРА БАНК уклав договори на обслуговування зарплатних проектів з 252 підприємствами і випустив понад 8 000 зарплатних карток. Серед нових клієнтів такі компанії, як ТОВ «Версо», ТОВ «Варіант», ТОВ «Миколаївміськбуд» та ін. На сьогоднішній день через НАДРА БАНК по всій країні отримують зарплату 314 тис. осіб.
  Всі клієнти, які отримують зарплату через НАДРА БАНК, мають ряд переваг, зокрема:
  - можливість без комісії розплачуватися за товари і послуги в торговельно-сервісній мережі, переказувати гроші близьким, родичам по всій Україні, знімати готівку в будь-якому банкоматі або відділенні НАДРА БАНКУ;
  - можливість відкривати додаткові платіжні картки для всіх членів сім'ї, в тому числі і для дітей старше 14 років. При цьому, встановивши для картки персональний бюджет, клієнт зможе контролювати всі розрахунки за допомогою SMS-повідомлень;
  - можливість оплачувати комунальні послуги, стаціонарний та мобільний зв'язок, послуги дитсадка та здійснювати інші обов'язкові платежі, а також поповнювати депозит або накопичувальний рахунок з допомогою постійно діючого розпорядження (ПДР). Для цього потрібно лише один раз оформити Автоматичний платіж на переказ коштів з поточного рахунку. Крім того, за допомогою автоматичних платежів клієнт може самостійно розподіляти кошти між рахунками: переводити їх з поточного рахунку на накопичувальний або депозит, погашати тіло і відсотки за кредитом, взятому в НАДРА БАНКУ;
  - розширення фінансових можливостей клієнта при оформленні послуги «Автоматичний кредит». У разі, якщо клієнтові на картковому рахунку не вистачає грошей для придбання термінової покупки, він завжди може розраховувати на додаткові гроші від банку. До того ж, клієнтові не треба хвилюватися про те, як повернути витрачену суму, - кредит буде погашатися автоматично при надходженні грошей на поточний рахунок. Крім того, додатково до умов «Автоматичного кредиту» клієнт може отримати страховий захист від ризику нещасного випадку, оформивши «Захищений автоматичний кредит»;
  - гроші на картковому рахунку надійно захищені від можливої

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)