Через 100 днів 2 тис. вінничан отримають роботу на новій фабриці

23.03.12 15:05 Новини компаній 15439 12

Нова кондитерська фабрика "Рошен", розташована по вул. Тарногродського, уже у червні випустить першу продукцію

Через 100 днів 2 тис. вінничан отримають роботу на новій фабриці

Нова кондитерська фабрика “Рошен”, розташована по вул. Тарногродського, уже у червні випустить першу продукцію - шоколадні плитки. На підприємстві завершується монтаж обладнання ліній для запуску першої черги виробництва.

На другому поверсі вже монтується обладнання з випуску продукції, - розповів директор підприємства Олександр Білик. - Перший поверх на сьогодні фактично готовий, залишились символічні нюанси. Влітку фабрика запрацює ще не на повну потужність — до кінця року, думаю, вийдемо на 45% об'єму виробництва. Кінцеве формування штату відбудеться у 2013 році, коли буде повна комплектація технологічного обладнання.

Набирати працівників на роботу планують з червня — їх буде близько двох тисяч чоловік.

За словами міського голови Володимира Гройсмана, у місті триває інвентаризація територій, які мають перспективи розвитку:

Створення нових робочих місць позитивно впливає на розвиток міста, області і держави в цілому, - зазначив він. - Сьогодні ми здійснюємо інвентаризацію усіх територій, у яких за радянських часів було багато власників, які, на жаль, ними не займаються, притримуючи ділянки до кращих часів. Будемо пропонувати виходити до потенційних партнерів з пропозиціями співпраці чи продажу цих територій. Головне — аби території ожили і почали розвиватися.

ДОВІДКА
На будівництво цеху № 5 кондитерської фабрики “Рошен” заплановані кошти в сумі 412 млн.грн., з яких уже освоєно 302 млн.
На молококонсервному комбінаті ведуться роботи по заглибленню паль, влаштуванню фундаментів під каркас будівлі і обладнання, внутрішньомайданчикових інженерних мереж. Перші поставки обладнання для комбінату заплановані на вересень поточного року.

Фото

Через 100 днів 2 тис. вінничан отримають роботу на новій фабриці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина КУПЕЦЬКА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. lsvf
  lsvf
  16-11-13, 08:43 | IP:37.54.4...
  у 2010 написав резюме на вакансію садовнік нажаль скоро 2014 жду. Освіта кандидат наук можу працювати навіть директором рошенки але схема кум брат сват недає можливості працювати достойним кандидатам про зустрічі з Порошенком скажу йому в очі...
 • 11. бывший работник
  бывший работник
  24-03-12, 03:17 | IP:141.138.101...
  я ничего не платил и взяли в 2008. Хотя ну его нафиг на заводе работать даже за такие деньги! Я выдержал год. Мозги заржавели.
 • 10. US
  US
  24-03-12, 01:45 | IP:71.183.187...
  Я понимаю что у вас не принято мыть машины, но садиться в такую машину..? Звезда в шоке...
 • 9. Я
  Я
  24-03-12, 00:21 | IP:94.179.64...
  Там уже все забито давным давно нужными им людьми.
  Да здравствуй кум, сват, брат.

 • 8. Сергій
  Сергій
  23-03-12, 21:50 | IP:46.164.154...
  Самое коррумпированный не государственный работодатель г.Винницы. Ты хоть будешь гением, но не состоять в родственных связях с приближенными к начальству старой конфетки на работу без взятки не попадешь. А будь самым тупым и бездарным, тогда 2000 вечно зеленых и в путь, возьмут тебя на новую конфетку. Правда через полгодика будут прессовать жестко, чтобы освободить это место, и найти нового рабочего, провев туже схему :) Жаль Петя Порошенко это схемы не знает, ибо ему эти денежки не доходят, хотя кто знает, кто знает....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)