Безкоштовні он-лайн консультації Юридичної фірми "Аудит і Право"

25.10.12 12:56 Новини компаній 5257 8

Юридична фірма "Аудит і Право" безкоштовні он-лайн консультації від провідних фахівців Вінниччини в юридичних питаннях.

Безкоштовні он-лайн консультації Юридичної фірми "Аудит і Право"

Щоб отримати консультацію безкоштовно в сфері земельного, податкового права, будівництва, відносин з держорганами, господарського права, транспорту, зв'язку, енергетики, по акціях і цінних паперів та інших питань у сфері права, необхідно заповнити (форму замовлення он-лайн (on-line) консультації, в якій задати своє питання або проблему, яка вимагає консультування.

Юридична фірма "Аудит і Право" - це партнер у бізнесі та допомога у вирішенні будь-яких питань пов'язаних з веденням господарської діяльності суб'єктами господарювання.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Наталья
  Наталья
  01-04-14, 15:35 | IP:95.132.137...
  Доброго дня, підкажіть будь-ласка, як діяти, якщо судом апеляційної інстанції скасовано рішення суду І інстанції у адміністративному судочинстві і повністю відмовлено в задоволенні позову позивачу з підстав залучення неналежного відповідача у справі
 • 7. Ірина
  Ірина
  05-02-14, 15:30 | IP:176.36.241...
  Жінка звернулася до директора заводу із заявою про встановлення їй неповного рабочого часу у зв"язку з тим, що в неї хвора мати і за нею,відповідно до медичного висновку ,потрібен догляд.Жінка просила приходити на роботу пізніше на 3 години,а в п"ятницю бути вільною від роботи.Директор відмовив їй вільний від роботи день,не заперечував проти скорочення робочого дня, але не зранку а ввечері.Жінка з цим не погоджена.Які має права жінка?
 • 6. Игорь
  Игорь
  16-11-13, 00:43 | IP:109.201.247...
  Здравствуйте! У меня сложилась довольно неприятная ситуация. Я работал в агентстве по аренде недвижимости(неофициально, не подписывал абсолютно никаких документов и договоров). Так же на работе мне пришлось пользоваться моим личным ноутбуком, так как свободных компьютеров на офисе не было. Суть моей проблемы в том, что шеф обвинил меня в том, что я захотел "кинуть" организацию на суму денег в размере 1600 гривен(при сдаче квартиры агент по недвижимости отдает компании 50 процентов от заработка, который составляет месячную плату). То есть, судя по его словам, я хотел сдать квартиру клиенту без ведома организации и соответственно не поделиться с ней. Квартира сдана так и не была, договоров никаких не заключали, даже залог в размере 100 гривен был оговорен устно. После срыва договора собственно прямой начальник обвинил меня в "кидалове" и забрал мой ноутбук, "до того времени пока я не верну деньги, на которые пытался кинуть компанию", так же косвенно угрожал физической расправой. Подскажите, стоит ли писать заявление в милицию о вымогательстве, и сможет ли мой бывший начальник законным путем требовать от меня какую-либо компенсацию?
 • 5. Оксана
  Оксана
  20-10-13, 15:32 | IP:37.52.130...
  Скажіть , будь ласка , недавно отримала лист про те , щоб з"явитися в суд , тому ,що на мене, як поручителя, позивається банк на дуже велику ,просто космічну, суму . Я в даному банку ніколи не була і нічого не підписувала, але в них є копія мого паспорта і коду , договір поруки зі мною , але з не моїм підписом і без другої фотографії в паспорті, хоча на той час вона вже була вклеїна. Цей кредит оформляв на себе мій колишній чоловік, на той час ми були одружені . Порадьте, як мені вийти з даної ситуації, адже я не давала згоди на даний кредит ?
 • 4. Неля
  Неля
  30-05-13, 16:27 | IP:176.103.65...
  Доброго дня ! Скажіть будь ласка яким чином можна перерахувати бюджетне відшкодування про переведення переплати з податку на прибуток?і де це прописано?Дякую!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)