«СК «МІСТО» запрошує вінницьких школярів до «Щедрого Миколая»

29.11.12 15:51 Новини компаній 3128

Страхова компанія «МІСТО» приготувала для вінницьких школярів святкову акцію «Щедрий Миколай», яка проходитиме 18 грудня о 15.00 год. в актовій залі школи №4.

«СК «МІСТО» запрошує вінницьких школярів до «Щедрого Миколая»

До участі в акції запрошуються учні міських шкіл, які мають страховий поліс «Школярик» та ті учні, у кого його ще немає.

На учасників акції чекає розіграш цінних подарунків: планшети, мобільні телефони, ігрові приставки та багато інших корисних речей. А також чудова концертна програма та ігрове шоу.

Нагадаємо, що «СК «МІСТО» спільно з лікувальними закладами Вінниці розробила страховий полісдля страхування дітей при настанні нещасних випадків «Школярик». Кожна застрахована дитина отримує індивідуальну картку застрахованої особи, де зазначені ім’я та прізвище дитини, номер договору та телефони лікаря – координатора і страхової компанії.

При настанні страхового випадку потрібно зателефонувати за вказаними номерами і повідомити лікаря-координатора про подію. Усі подальші процедури і медикаменти застраховані отримують безкоштовно.

Розрахунки з медичними закладами та аптеками здійснює страхова компанія. Загальна вартість допомоги на рік складає 5 000 грн. Вартість поліса «Школярик» - 54 грн.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)