Інтерактивний центр вивчення англійської мови FLASH нагородив молодих підприємців

07.12.12 13:31 Новини компаній 2826

29.листопада о 14:00 в ресторані «Шанхай» відбувся регіональний тур Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді під назвою «Бізнесмен за три хвилини».

Інтерактивний центр вивчення англійської мови FLASH нагородив молодих підприємців

Даний захід організували з метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки їх ініціатив в даній сфері та, перш за все, налагодження контактів у бізнес-середовищі нашого регіону. Центр Flash прийняв участь у цьому конкурсі і став одним із спонсорів проекту.

Переможцями конкурсу «Бізнесмен за три хвилини» стали: Джига Олександр зі своїми проектами, Яблонська Марина з проектом «Вирощування нутрій» та Гнатюк Аліна «Прокат роликових ковзанів та скейтбордів». Вони розділили перше, друге та третє місця відповідно. Як і планувалося раніше, усі проекти-переможці втілять в життя. Джига Олександр отримав 10 тисяч гривень на рекламу та сертифікат на безкоштовне вивчення англійської мови від центру FLASH, а Гнатюк Аліна та Яблонська Марина – юридичний супровід у здійсненні свого проекту та 10% знижки на вивчення англійської мови у FLASH.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)