У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH

20.12.12 11:25 Новини компаній 2914

У Міській раді 3 грудня пройшла перша конференція з бізнес-моделювання, на якій вінницькі старшокласники презентували свої проекти про нові енергозберігаючі технології, варіанти економіки світла та методики здорового харчування.

У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH

переможціУсі ідеї оцінювали Рада експертів, у складі якої був Буняк Володимир Володимирович (начальник департаменту освіти) та Рада інвесторів, у складі якої був директор центру вивчення англійської мови FLASH Олена Носулько, яка приготувала сертифікати на 10% знижку на навчання у центрі.

“Я вирішала підтримати чемпіонат з Лабораторії бізнес-моделювання, тому що мені дуже близька ця ідея: всіляко підтримувати і надавати знання молодому поколінню для реалізації їх мрій. Мені дуже сподобався чемпіонат, адже на ньому брали участь талановиті, цілеспрямовані старшокласники. Також здивувала професійно підготовлена демонстрація проектів. Відчувалось, що кожна команда прагнула досягти перемоги. Я, будучи директором центру вивчення англійської мови, вирішила нагородити ті проекти, які не можливо реалізувати без знання англійської мови. Адже знання мови - це ключ до світу.” - ділиться враженнями Олена Носулько.

Власниками знижок стали:

  • Проект “Енергетична верба”
  • Проект “Вінницький молодіжний центр”.

Вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів та здобутків.

Фото

У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH У Міській раді пройшла перша конференція з бізнес-моделювання за участі центру вивчення англійської мови FLASH

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)