Свято подарунків від «Еверест»

17.01.13 06:34 Новини компаній 5081

Свято подарунків від «Еверест»

Грандіозне свято подарунків від «Еверест» відбулося 13 січня в ТРЦ «Мегамолл». Близько 90 неймовірних призів було вручено переможцям Бонусної програми «ЕверОк». Сертифікати на відпочинок до Польщі або Словакії, золоті прикраси:

Свято подарунків від «Еверест»

Свої бажані телевізори, планшетні комп’ютери, фотоапарати і багато побутової техніки отримали щасливі переможці Новорічного Розіграшу Бонусної програми «ЕверОК»:

переможці Новорічного Розіграшу Бонусної програми «ЕверОК»

Фортуна посміхнулася і чарівним власницям професійної косметики:

Свято подарунків від «Еверест»

Щиро вітаємо всіх та бажаємо не втрачати прихильність удачі в наступних розіграшах! Адже приємні сюрпризи тільки розпочинаються! Вже з лютого Бонусна програма «ЕверОк» дивуватиме Вас різноманітними конкурсами, розіграшами, цінними подарунками! Слідкуйте за анонсами та новинами на сайті everok.vn.ua.

Фото

Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест» Свято подарунків від «Еверест»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Еверест
Теги: Еверест
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)