Завдяки «IDEA» молоді люди навчились робити презентації

25.04.13 01:01 Новини компаній 1461 0

Завдяки «IDEA» молоді люди навчились робити презентації

Відбулось чергове заняття в рамках проекту «IDEA підтримки Microsoft YouthSpark». Цього разу під час занять в офісі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» молодь Вінниччини, яка має мотивацію до вивчення комп’ютера та інформаційних технологій, навчалась робити презентації в програміPowerPoint.

Слухачі курсів «IDEA» навчились не тільки робити презентації, а й дізнались чимало цікавого про історію створення PowerPoint, що сягає 1984 року. Тепер студенти зможуть самостійно створювати матеріали для домашнього фотоархіву, готувати мультимедійні презентаційні матеріали для навчання тощо.

Довідка:
Метою Проекту є розширення можливостей доступу до інформаційних технологій, удосконалення технічних навичок і можливостей для безробітної та частково зайнятої молоді, молодих людей у скрутному соціально-економічному становищі, з обмеженими можливостями здоров’я та інших соціально-незахищених прошарків молоді. Навчальні заняття за проектом орієнтовані на надання соціально-незахищеним прошаркам молоді можливості отримати знання в галузі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій і використовувати ці знання для покращення умов життя в місцевій громаді. Основними цільовими віковими групами Проекту є молодь віком 13-17 років і 18-24 роки.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)