Страхова компанія «МІСТО» оплатила лікування у «Феофанії»

05.09.13 10:11 Новини компаній 1835 2

Все більше трудових колективів міста Вінниці та області надає перевагу колективному добровільному медичному страхуванню.

Страхова компанія «МІСТО» оплатила лікування у «Феофанії»

Все більше трудових колективів міста Вінниці та області надає перевагу колективному добровільному медичному страхуванню. По-перше, цей вид страхування дешевший, ніж індивідуальний, а частину вартості страхового поліса платить підприємство. По-друге, страхова компанія виступає посередником між страхувальником та медичною установою і бере на себе зобов'язання не лише виплати, а й організацію застрахованій особі гарантованої договором медичної допомоги. При цьому страховик контролює не лише відповідність виставлених рахунків передбаченим договором та перелік послуг, а й якість цих послуг, захищаючи в спірних ситуаціях страхувальника.

У доцільності добровільного медичного страхування переконався і керівник одного з великих підприємств області (з етичних міркувань назву підприємства і керівника вказувати не будемо – прим. авт.) У 46-річного директора підприємства різко погіршився стан здоров’я: на фоні гіпертонічної хвороби стався субарахноїдальний крововилив (інсульт). Чоловіка доставили в лікарню швидкої допомоги Києва «Борис», потім його перевели у клінічну лікарню «Феофанія» (м.Київ), де він лікувався впродовж місяця. Витрати на лікування у розмірі 30 тисяч гривень покрила ПАТ «Страхова компанія «МІСТО», в якій і був застрахований хворий.

Наразі стан здоров’я чоловіка покращився і він ходить на роботу. Слід зазначити, що директор підприємства впродовж восьми років добровільно страхується. Підприємство управляється іноземним інвестором, який не сумнівається у необхідності медичного страхування, яке поширене за кордоном.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Страхова компанія «Місто»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. СК МІСТО
  СК МІСТО
  05-09-13, 17:15 | IP:193.107.106...
  п.Вікторія
  Випадок наступив не у м.Вінниці, а так як допомогу потрібно було надавати негайно - вінницька медицина тут була безсила.
  Об'єм допомоги напряму залежить від вартості програм страхування. Так у нашому випадку це максимальна програма із оплатою спеціалізованих лікувальних установ.
  Страхова компанія по кожному випадку проводить контроль якості наданих послуг,тому для нас важливий стан здоров'я і важливої птиці, і простого робітника.
  Рішення про страхування приймає персонально кожен працівник. Професіоналам своєї справи рекомендуємо вимагати оплати медичного страхування у керівництва.

 • 1.
  05-09-13, 13:17 | IP:81.30.173...
  Хоч би вже не світили своїм цинізмом та хвальбою,бо вже всім гидко читати.
  Чи директор бідний та не має грошей на лікування?,чи може наша вінницька медицина настільки погана,щоб "важливого птаха" везти до Києва? І скільки простих громадян пролікувалися за кошт СК "Місто" у Феофанії? А чи напотім взагалі вистачить комусь із коллективу на лікування,якщо на лікування директора пішла майже вся страхова сумма?
  Але ж життя одного директора явно цінніше,ніж життя простого працівника фірми,навіть якщо він віддав цій роботі всі свої сили і життя.
  Не ганьбіться перед людьми,якщо не хочете втратити тих останніх клієнтів,хто вам вірить і страхуеться сам, а не добровільно-примусово через страх втратити роботу та під тиском керівництва...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)