Prof IT Day - профорієнтаційний захід для тих, хто хоче стати ІТ-шником та тих, хто шукає роботу програміста

17.12.13 16:30 Новини компаній 2886

Профорієнтаційний захід «Prof IT Day» проводить у Вінниці ІТ-Академія для тих, хто хоче стати ІТ-шником та шукає роботу програміста.

Prof IT Day - профорієнтаційний захід для тих, хто хоче стати ІТ-шником та тих, хто шукає роботу програміста

21 грудня 2013 року з 10:00 до 18:00 у галереї «ІнтерШИК» (вул. Архітектора Артинова, 12-а).

З метою пошуку ІТ працівників компаніями та для популяризації ІТ-сфери серед молоді, себе презентуватимуть навчальні заклади та курси, які готують ІТ-спеціалістів (тестувальник, програміст, системний адміністратор та інші).

Усі бажаючі матимуть змогу ознайомитися із напрямками діяльності та технології з якими працюють ІТ-компанії, умовами роботи, партнерами, замовниками, корпоративними особливостями, планами компаній на майбутнє тощо. У програмі передові ІТ-компанії (GlobalLogic, SimCorp, Win Interactive, Soft Elegance, Gemicle, Домен-Хостинг, RIA.ua інші) проводитимуть 20-ти хвилинні презентації, прийматимуть CV від кандидатів, проводитимуть семінари, тренінги та майстер-класи.

Навчальні заклади презентуватимуть умови прийому та навчання, перспективи напрямків за якими вони готують та ціни на навчання, здійснюватимуть попередній відбір анкет потенційних студентів.

Семінари, тренінги та майстер-класи компаній, навчальних закладів та ІТ-спеціалістів проходитимуть в окремому залі. На «Prof IT Day» запрошені студенти усіх навчальних закладів, школярі та починаючі і практикуючі ІТ-шники Вінниці та області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Галина Сегеда
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)