Визначено переможців акції від «Домашнього телекому»: планшети знайшли своїх власників!

11.03.14 07:21 Новини компаній 2608

«Домашній телеком» в період з 1 грудня 2013 р. по 31 січня 2014 р. проводив акцію, за результатами якої було розіграно 10 планшетів серед всіх абонентів , які підключилися до послуги інтернет у зазначений період.

Визначено переможців акції від «Домашнього телекому»: планшети знайшли своїх власників!

Абонент міг вибрати будь-який стандартний тарифний план із запропонованих. Потрібно відзначити, що «Домашній телеком» пропонує своїм абонентам безлімітні тарифні пакети із швидкістю доступу до 100 Мбіт/с.

Переможці були визначені після завершення акції за допомогою ресурсу randstuff.ru .

Планшети Samsung Galaxy Tab3 вирушили до своїх власників в усі регіони України : Ніжин, Кременчук, Гадяч, Козятин, Одесу та Черкаси . Фортуна посміхнулася і двом жителям Вінниці: Гончаренко Миколі та Семчик Миколі. Переможці забрали свої подарунки у головному офісі «Домашнього телекому», який знаходиться у м. Вінниця по вул. Стельмаха 43 а.

Гончаренко Микола Васильович - Вінниця

Гончаренко Микола Васильович

Семчик Микола Йосипович, Вінниця

Семчик Микола Йосипович

ТМ «Домашній телеком» з'явилася на ринку телекомунікаційних послуг восени 2010 р. На даний момент «Домашній телеком» надає послуги телефонії, телебачення, провідного і супутникового інтернету на території України. Компанія входить в ТОП - 5 лідерів основних гравців на ринку України .

«Домашній телеком» надає цілодобову, професійну техпідтримку абонентів. Також до послуг абонентів постійно діюча програма лояльності, акції, які дозволяють заощаджувати на щомісячній абонплаті та розіграші цінних подарунків.

«Домашній телеком » - комфортний інтернет у Вас вдома!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:«Домашній телеком»
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)