25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

28.11.14 15:54 Р Новини компаній 4829

25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

Незвичайну екскурсію організувала для своїх слухачів БізнесШкола Вінницької філії ПриватБанку. 25 школярів безкоштовно відвідали розважальний центр ROSHEN та побували на виробництві цукерок «Корівка» на кондитерській фабриці в обласному центрі.

Спочатку школярі грали в неймовірно захоплюючі ігри в розважальному центрі ROSHEN.

«Головна ідея центру – в ігровій формі розказати дітям про історію виникнення шоколаду, інгредієнти та технології, які використовує наша компанія у своєму виробництві, – розповідає екскурсовод центру Єлизавета. – На площі 800 кв. м розмістилися 4 зали із сучасними інтерактивними іграми, цікавими головоломками та захоплюючими завданнями. Діти в інтерактивній ігровій формі спілкуються з «живим» роботом Робошеном, дивляться мультик у 4D-кінотеатрі».

25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

Відповівши на всі запитання та пройшовши всі етапи розважального центру, діти потрапили в головне сховище ROSHEN, де зберігаються всі рецепти солодкої продукції. Усі рецепти знаходяться у великих сейфах із кодовими замками.

Потім діти перевдяглися у спеціальну форму – білі халати, шапочки та бахіли – і пішли на екскурсію на виробництво цукерок «Корівка». Вони побачили процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів.

25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

А після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів і цікавий подарунок від ROSHEN. Переповнені емоціями школярі ділися враженнями.

«Я вже бачив процес виготовлення шоколадних цукерок, а як виготовляють «Корівку» навіть не здогадувався, – говорить 11-річний Олександр Іванченко зі школи № 7. – Тепер друзям розповідатиму».

«Так несподівано, що ми прийшли у гості, а нам ще й подарунки дали, – дивується Анна Зубко, учениця вінницької школи № 34. – Сподобався дуже смішний мультик у 4D-кінотеатрі, а ще там стільці вібрували й справжній вітер в обличчя дув».

25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

«Я так хочу туди повернутись, там як у казці, – мрійливо каже Олександра Нечорна, учениця вінницької школи № 25».

«У БізнесШколі ЮніорБанку учні не лише освоюють фінансову абетку, але й набувають справжніх ділових якостей всебічно розвинутої особистості, яка в майбутньому легко стане лідером та зможе організувати власну справу, – розповідає Альона Гринчак, керівник бізнесу обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Вінницької філії ПриватБанку. – Наші учні з легкістю засвоюють ази ораторського мистецтва, вчаться домінувати в соціумі, визначати пріоритети та орієнтуватися в різних ситуаціях».

Слухачами БізнесШколи можуть стати всі бажаючі віком від 10 до 16 років. БізнесШкола ЮніорБанку працює не лише у Вінниці. Цього року безкоштовні заняття зі школярами в БізнесШколі проводять у Могилев-Подільському, Жмеринці, Літині, Піщанці, Томашполі, Тульчині, Ладижині, Калинівці, Іллінцях, Барі, Гнівані, Козятині та Немирові. Заняття проводяться раз на тиждень з початку вересня й триватимуть до кінця грудня. Також заплановано заняття у лютому–травні. Групи формуються за віком: 10–13 та 14–15 років.

«Випускник, який відвідував більшість занять і склав фінальний іспит, отримує диплом про закінчення БізнесШколи, – говорить Наталія Шпак, керівник Напрямку «ЮніорБанк та Агентська мережа» Вінницької філії ПриватБанку. – Кожного дипломованого випускника вносять до кадрового резерву ПриватБанку. Потім він має привілеї під час працевлаштування. Незалежно від того, яку сферу діяльності вибере Ваша дитина, знання, отримані в банківській школі, дозволять впевнено орієнтуватися в банківських послугах і керувати особистими фінансами».

Щоб стати учнем БізнесШколи у лютому 2015 року, необхідно зареєструватися на сайті  www.juniorbank.ua   або звернутись у найближче відділення ПриватБанку.

Фото

25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки 25 школярів з БізнесШколи дізналися, як роблять цукерки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ПриватБанк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)