Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

31.01.15 10:36 Р Новини компаній 5517

Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

12 січня 2015 року, нарешті Юридична компанія «Право24» відсвяткувала Новий рік. Святкування було не звичним, більш добрішим та щирішим, ніж новорічні свята минулих років.

Враховуючи події, які у нас сьогодні в державі, ми відмовились від традиційного корпоративну ресторанного типу. А кошти витратили на доброчинність, надавши пряму допомогу Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей - знедолених неповнолітніх та дітей-сиріт, які залишились без опіки батьків і потребують уваги та соціальної підтримки.

Але найбільше цим діткам потрібна увага, так як матеріально вони більш менш забезпечені . Після відвідання центру деякі наші працівники плакали . Ми отримали урок доброти і милосердя . Це набагато важливіше ніж корпоративний дух. Це звичайно не Ice Bucket Challenge, але радимо спробувати…

Фото

Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юридична компанія «Право24»
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)