Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

31.01.15 10:36 Р Новини компаній 4639 0

Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

12 січня 2015 року, нарешті Юридична компанія «Право24» відсвяткувала Новий рік. Святкування було не звичним, більш добрішим та щирішим, ніж новорічні свята минулих років.

Враховуючи події, які у нас сьогодні в державі, ми відмовились від традиційного корпоративну ресторанного типу. А кошти витратили на доброчинність, надавши пряму допомогу Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей - знедолених неповнолітніх та дітей-сиріт, які залишились без опіки батьків і потребують уваги та соціальної підтримки.

Але найбільше цим діткам потрібна увага, так як матеріально вони більш менш забезпечені . Після відвідання центру деякі наші працівники плакали . Ми отримали урок доброти і милосердя . Це набагато важливіше ніж корпоративний дух. Це звичайно не Ice Bucket Challenge, але радимо спробувати…

Фото

Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24" Як відсвяткувала Новий рік компанія "Право24"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юридична компанія «Право24»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)