Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»!

12.03.15 13:13 Р Новини компаній 3458

Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»!

Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»!8 березня роздрібна ТМ «Домашній телеком» Національного оператора зв’язку «Датагруп» урочисто привітав всіх жінок міста Вінниці та області зі святом Весни та Краси, з Міжнародним жіночим днем.

І в цей чудовий день були підведені підсумки конкурсу «Подаруй коханій Україну».

Нагадаємо, абоненти, які підключили послугу Інтернет від «Домашнього телекому» в період з 01.02.2015 року по 01.03.2015 року, стали учасниками розіграшу 5 подарункових сертифікатів від мережі магазинів косметики та парфумерії «Брокард», а також головного призу - подарункового сертифіката на Тур "Намисто Гуцульщини" від туристичної компанії "Мер-ка-ба»!

Розіграш призів проходив у ТРЦ «Мегамолл» м. Вінниця. У святковій програмі заходу взяла участь популярна група «Алеман», які подарували всім гостям свої запальні композиції! Окремим сюрпризом стало оригінальне привітання для всіх жінок від співробітників «Домашнього телекому».

Вітаємо переможців і дякуємо всім присутнім за позитивні емоції і яскраве свято.

Дякуємо Вам, дорогі абоненти за те, що проявили довіру і зупинили свій вибір на послугах від «Домашньому телекому»!

Фото

Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»! Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»! Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»! Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»! Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»! Свято весни у Вінниці від Національного бренду «Датагруп»!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Датагруп
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)