Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу

27.01.16 10:32 Р Новини компаній 3651

Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу

1 лютого о 13:00 - прес-конференція про світову прем'єру у Вінниці, де з перших вуст ви дізнаєтесь усі подробиці про шоу-програму «Кохання врятує світ» від «Galitsyna Visual Art Show». Це  подія, що змінить вашу уяву про сучасне мистецтво. Вперше небачене в Україні шоу.

Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу

Усі деталі про те, що побачать вінничани на сцені в Будинку офіцерів до Дня Святого Валентина, про прем'єрний показ нової шоу-програми від світового бренду «Galitsyna Visual Art Show», про те, як з'явилась ідея проведення свята, які чекають сюрпризи на вінничан під час шоу-програми, а також про технічну підготовку - з перших вуст від організаторів. Світовий бренд «Galitsyna Visual Art Show» - це те, що захоплює подих та сповнює емоціями, унікальні номери, сучасні технології у поєднанні із магією театру.

Спеціально на запрошення директора продюсерського центру «Некрасов», Олексія Некрасова, на прес-конференцію приїде Тетяна Галіцина, засновниця «Galitsyna Visual Art Show» - кращої Visual Art Show студії в Європі, переможниця шоу «Польща має талант-2013», одна з кращих світових майстрів малювання піском.

Разом із нею, у Вінниці, виступатиме єдиний у світі художник, який за дві хвилини створює картини унікальною технікою в режимі Live Art. Це пан Vlodyr – зірка та фіналіст шоу «Польща має талант-2015».

Подробицями технічної організації шоу з Вами поділиться продюсер шоу Армен Аванесян. До прем’єри, технічне забезпечення готувалось близько двох років. Ніякої графіки. Все, що побачать вінничани, готувалось вручну.

 Деталі – з перших вуст!

Те, як з’явилась ідея провести подібний захід у Вінниці – запитання до ініціатора світової прем’єри, директора продюсерського центру «Некрасов» - Олексія Некрасова. Все, про те, як відбувались переговори, секрети домовленостей – з перших вуст під час прес-конференції.

Підтримка міста та області – представники ОДА та Міської ради – інформація про те, що означає це свято для міста. А також про те, хто потрапить на шоу безкоштовно.

Не пропустіть прес-конференцію, аби першими дізнатися, яким буде свято та розповісти про це вінничанам, яка відбудеться в ТРЦ "Мегамолл" на 2-му поверсі в коференц-залі.

Довідки за телефонами: 0432 69 2222, 097 05 22222.

Сайт: pc.nekrasoff.com

Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу

Фото

Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу Продюсерський центр "Некрасов" везе до Вінниці зірок світового масштабу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Event агентство NEKRASOV & Co
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)